Časopis

 

Časopis OffROAD 4x4 magazín již třetím rokem vychází jako dvouměsíčník a celkově vstupuje do své již osmnácté sezóny!

Časopis OffROAD 4x4magazín vstupuje letos do své osmnácté sezóny. Časopis OffROAD 4x4magazín je ryze off-roadovou záležitostí a to i v době, kdy se snaží všichni psát o všem si stále drží svou tvář. Najdete v něm tak stále články o opravdových terénních vozech, kterých sice stále ubývá, ale pořád mají své místo na slunci. Ano ty „drsné“ off-roady s tuhými nápravami pod karosérií pomalu vyklízí své pole. Přibývá však každým dnem lehkých off-roadů a SUV vozů, které chtě nechtě do našeho magazínu také patří. Dále chceme pokračovat v rozvoji nových rubrik, které jsme v loňském roce zavedli a budeme se tedy i nadále věnovat i užitkovým terénním pick-upům a nákladním vozům od malých dodávek 4x4, až po velká osmikolová monstra.

Mimo představení a testy všech nových vozů se zaměřujeme ve velké míře na cestování s těmito vozy a tedy i na životní styl off-road, který zasahuje stále větší skupinu lidí, neboť aktivní prožívání volného času je bližší stále širší skupině obyvatel nejen u nás, ale i v celé Evropě. Proto u nás najdete dále pravidelné rubriky s příslušenstvím, tuningem či doplňky vhodné pro každého off-roaďáka či off-roaďačku. Pomáháme tak vybrat ty správné outdoorové hodinky, vodotěsné fotoaparáty, navigace GPS do města i do terénu a mnoho dalších šikovných věciček, které se budou našim čtenářům hodit. Protože má však off-road i bohatou historii, pravidelně ji našim čtenářům připomínáme ve vlastní rubrice.

Poslední významnou částí OffROAD 4x4magazínu je určitě prostor věnovaný motoristickému sportu s vozy 4x4 nějak souvisejícím. Fenoménem jsou určitě pak reportáže z dálkových rallye typu Dakar či TransOrientale, Mistrovství Světa WRC, šampionátu rallycrossu a nechybí ani pravidelné reportáže z domácích soutěží cross country, offroad maratónů, trialů, truck-trialů apod…

Časopis je pak uzavírán obsáhlým blokem až 10 stran soukromé a firemní fotoinzerce, který je čtenářsky velmi oblíbeným a vděčným tématem. Jak je vidět i přes zprvu „specializované téma“ OffROAD 4x4magazínu se v něm objevuje pestrobarevná paleta zajímavých rubrik pro širokou inzertní skupinu.